Samsunspor'da tarihi gün

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı, Yıldırım Demirören Başkanlığında Samsun'da gerçekleştirildi

Samsunspor'da tarihi gün

TOPLANTI SONRASI ZİYARET

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulunun olağan toplantısı, Yıldırım Demirören Başkanlığında Samsun'da gerçekleştirildi. Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'ndeki toplantının ardından Demirören, Başkan Vekilleri Servet Yardımcı, Nihat Özdemir, Ali Dürüst, Hüsnü Güreli ve İbrahim Usta ile yönetim kurulu üyesi Arif Koşar, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu'yu ziyaret etti. Demirören, Tutu'ya Milli Takım forması, Tutu da Demirören'e bir Atatürk heykeli hediye etti.

 

BAKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun ziyareti sırasında gösterdikleri konukseverlikten dolayı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsunspor Kulübü BaşkanıTutu'ya teşekkür edildi. Açıklamada, "Bulunmaktan her zaman mutluluk duyduğumuz Samsun'un yeni yapılan stadyumunda A Milli Futbol Takımı'mızın oynayacağı bir maç organizasyonunda tekrar birlikte olacağımız temennisi ile esenlikler dileriz"ifadesine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER