'Samsunspor İçin Birlik Zamanı'

Samsunspor yönetiminin ziyaret ettiği Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "İlimizin tek büyük markası için birlik ve beraberlik zamanıdır" dedi

'Samsunspor İçin Birlik Zamanı'

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, 2. Başkan Ömer Çoruh, Yönetim Kurulu üyeleri Serhat Kurt ve Fikret Yalçın ile birlikte Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti. Samsunspor’a yaptığı katkılardan dolayı Başkan Kul’a teşekkür eden Tutu, "Bugüne kadar daima yanımızda oldunuz. Desteklerinizi Samsunspor'dan esirgemediniz. Bu nedenle sizlere teşekkür borçluyuz" dedi. Tutu, Başkan Kul'a ziyaretin anısına porselen futbol topu hediye etti.

Samsunspor’un ligdeki durumunu yakından takip ettiklerini söyleyen Şenol Kul ise, "Başarı yolunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman Samsunspor'a destek olacağız. İlimizin tek markası olan Samsunspor’un her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Samsunspor için zamanın birlik ve beraberlik zamanıdır. Kulübümüz, hedeflediği ve hak ettiği başarıyı çok kısa sürede yakalayacaktır. Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Erkut Tutu ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ederim" diye konuştu.

Ziyarette Terme Belediye Başkan Yardımcısı Sezai Uzun ve Terme’li iş adamı Kemal Soğancı da hazır bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER