Samsunlular ramazan keyfini Atakum'da çıkartıyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkeziyönetimi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayına dolu dolu etkinliklerle devam ediyor.

Samsunlular ramazan keyfini Atakum'da çıkartıyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Fasl-ı Şahane programına önceki akşam start verdi. Ziyaretçiler için, iftar öncesi ve sonrası dopdolu bir program hazırlandı. 

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Etkinlikler Yeşilyurt AVM açık otopark alanında start aldı. Otoparkta kurulan stantlarda ziyaretçiler, çeşitli stantlarda satışı yapılan ürünlerden aldı. Dondurma yiyen, lunapark araçlarına binen ve gönüllerince eğlenen çocukların ve gençlerin sevinçleri gözlerinden okundu.

ÇOŞKULU BİR AKŞAM GEÇİRDİLER

Yeşilyurt AVYM tarafından hazırlanan program devam ederken, Samsunlu alternatif müzik grubu 333 sahneye çıktı. Keyifli parçalar seslendiren gruba, Samsunlular hep birlikte eşlik etti. Daha sonra ise Fasıl dinletisi gerçekleştirildi. Akabinde Samsunlu DJ İnanç ise canlı performansı ile kalabalığı coşturdu.

RAMAZAN AYI BOYUNCA SÜRECEK

Ramazan ayı süresince, Fasl-ı Şahane etkinliklerinde iftar öncesi fasıl dinletisi, iftar sonrasında ise Hacivat-Karagöz, meddah, kanto, jonglör, semazen, kum sanatı, sihirbaz ve tiyatro gösterileri gerçekleştirilecek. Ayrıca; Fasl-ı Şahane etkinliklerinde birbirinden ünlü markaların indirimli fiyatlarla yer alacağı ‘Garaj İndirim Günleri’ ile AVM ziyaretçileri hem eğlenecek hem de alışveriş yapma imkanı bulacak. 

Tolga BİRGÜCÜ
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER