Samsunlu Şehidin Son Paylaşımları!

Dün Van'ın Çaldıran ilçesinde PKK'lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan 6 askerden biri Samsunlu Ferdullah Kaygusuz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla vatan sevigisini gözler önüne sermiş

Samsunlu Şehidin Son Paylaşımları!

Samsun'a dün yine şehit acısı düştü. Van ilinin Çaldıran ilçesinden terör örgütü tarafından karayoluna tuzaklanan bomba infilak ettirildi. Samsun Ayvacıklı sözleşmeli er Ferdullah Kaygusuz PKK'lı teröristlerin tuzakladığı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit oldu.
Şehit Kaygusuz, sosyal medya hesabın üzerinden yaptığı paylaşımlarla içindeki vatan sevgisini sık sık dışarı vururken, 18 Mart Çanakkale Şehitleri’ni anma gününde de ‘Sizi toprağa değil, yüreğimize gömdük’ iletisini paylaşmış.

Samsunlu şehit, görev yaptığı bölgeden fotoğraflar paylaşıp, “Anasız, babasız, yarsız yaşanır ama vatansız yaşanmaz, “18 Mart Çanakkale şehitleri ve son zamanlarda güneydoğu da aslanlar gibi çarpışarak şehit düşen silah arkadaşlarımı rahmetle anıyorum”, "Bizim vatan sevgimiz kulağımıza okunan ezan ile başladı, Arkamızdan okunan sela ile bitecek" diye paylaşmış.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER