Samsun'da 9 ilçede okullar tatil!

Samsun'un bazı ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda eğitime bir gün ara verildi.

Samsun'da 9 ilçede okullar tatil!

Yurdu etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle Samsun'da da eğitim aksadı. Özellikle kar yağışının yoğun olduğu yüksek kesimlerdeki Asarcık ve Ladik ilçelerinin tamamında okullar bir gün tatil edildi. Alaçam, Asarcık, Atakum, Aycavık, Canik, Ladik, Salıpazarı, Tekkeköy ve Terme ilçelerinde ise taşımalı eğitim veren okullarda eğitime bir gün ara verildi.

 

ALAÇAM: Kızlan ilk-orta okulu,Umutlu, Örenli birleştirilmiş sınıfli ilkokullarda 14.12.2016 tarihinde 1 (bir) gün süreyle eğitime ara verildi.


ASARCIK: 14.12.2016 Tarihinde Eğitim-Öğretime Bir Gün Ara Verilmiştir.


ATAKUM: Atakum Anadolu Lisesi, Yeşiltepe İlkokulu, Sarayköy İlkokulu/Ortaokulu, Özören Şehit Metin Arslantürk İlkokulu/Ortaokulu ve Çatalçam İlkokulu/Ortaokulunda eğitim öğretime 14.12.2016 tarihinde 1 (bir) gün ara verilmiştir.


AYVACIK : Ilcedeki tüm ilkokul, ortaokul ve liselerdeki taşımalı öğrencilerimiz ile Birleştirilmiş sınıflı okullarımızın hepsi Kazancılı İlkokulu dahil olmak üzere 14 Aralık Çarşamba günü bir gün süre ile tatil edilmıştir.

Merkezdeki tüm okullarımız ile Eynel İlk/Ortaokulundaki ve Yenice Mustafa Çakır İlk/Ortaokulundaki taşımalı olmayan öğrenciler eğitim öğretime devam edecektir

 

CANİK: İlçe Merkezinin dışında taşıma merkezli tüm okullarımızda eğitime bir gün ara verilmiştir. İlçe merkezindeki okullarımıza taşımalı gelen öğrencilerimiz izinli sayılacaktır. Kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime 1 (bir) gün ara verilen Okullarımız, Başalan Cumhuriyet ilk - Ortaokulu, Gökçepınar ilk-Ortaokulu, Hacınaipli İlk-orta okulu, Tuzaklı İlk -Ortaokulu, Başkonak İlk -Ortaokulu, Demirci İlk -Ortaokulu, Dereler İlk-orta okulu, Gölalan İmam Hatip ortaokulu, Gödekli İlkokulu, Düzardıç İlkokulu ve Uluçayır Köroğlu ilkokulu dur.


LADİK: 14.12.2016 Tarihinde Eğitim-Öğretime Bir Gün Ara Verilmiştir.


SALIPAZARI: Tahnal İlk/Ortaokulu, Konakören İlk/Ortaokulu, Yavasbey İlk/Ortaokulu, Muslubey İlk/Ortaokulu, İmam-Hatip Ortaokulu ile Anadolu Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesinde ve Cevizli, Çağlayan, Kırgıl Birleştirilmiş sınıflı ilkokullarımızda kar yağışı sebebi ile 14.12.2016 tarihinde eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir.

 

TEKKEKÖY: Yeşildere,Gökçedere, Akbaşlar, Yazılar, Yenidoğan, Çimenli, Başköy, Yeniköy, Erenköy, Çayırçökek, Zafer, Karışlar mahalleleri Tekkeköy Kaymakamlığınca Eğitim Öğretime 1 (bir) gün ara verilen  tatil edilen taşımalı hatlarının yanısıra Canik İlçesinden Tekkeköy İlçesine taşınan taşımalı eğitim kapsamında ki Alibeyli mahallesinde ve  Ayrıca Yaylageriş İlkokulu Ortaokulunda 1 (bir) gün süreyle eğitim öğretime ara verilmiştir.

 

TERME: Ambartepe Eroglu İlkokulu ve Orta Okulu ile Ambartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Liseinde 14.12.2016 tarihinde eğitim öğretime 1 gün ara verilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER