Samsun'un her metrekaresine hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra'da inşa edilen ikinci köprüyü inceledi. Yılmaz,"Hizmeti Samsun'un her metrekaresine götürüyoruz. Samsun'un sorunlarının çözüldüğünü görmek bizleri de mutlu ediyor" dedi.

Samsun'un her metrekaresine hizmet

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, beraberindeki İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ak Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve AK Parti İl Teşkilatı ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Bafra'da inşa ettiği ikinci köprü olan 
Fener-Koşu Köprüsü'nü gezdi. 

SÖZÜMÜZÜ TUTTUK

Kızılırmak'ın iki yakasını biz bir araya getireceğiz diyerek yola çıkmış ve Türbe-Kalaycılı Köprüsünü yapmıştık diye Başkan Yılmaz, "Türbe -Kaylaycılı Köprümüz Kızılırmak'ımızın gerdanlığı oldu.  O gün köprümüzün açılışı sırasında ilçemiz için ikinci bir köprüye daha ihtiyaç var. 2017'nin sonuna doğru bir köprü daha yapacağız demiştik. İşte yine sözümüzü tuttuk Allah'a şükür. İlçemizdeki ikinci köprü de artık bitmiş durumda.  Yapılan bu köprüler ile Baframızın katma değeri misli misli arttı" diye konuştu. 

MASRAF DÜŞECEK ÜRETİCİNİN YÜZÜ GÜLECEK

Koşu ve Fener Mahalleri arasına yapılan 11 ayaklı köprünün 2.5 milyon lira maliyetli olduğunu belirten Yılmaz, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Bafra üreticisinin büyük oranda rahatlayacağını yol masraflarının düşeceğiniz söyledi.

İl Başkanı,İl Teşkilatı ve ilçe başkanlarının da büyük beğenisini kazanan köprü incelemesi sonrası Başkan Yılmaz ve beraberindekile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek Sinop kongresi için yola çıktı.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2017, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER