'Samsun sağlıkta marka kent yolunda'

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü görevine atanan Yrd. Doç. Dr. Muhammet Ali Oruç Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. 

'Samsun sağlıkta marka kent yolunda'

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü görevine atanan Yrd. Doç. Dr. Muhammet Ali Oruç Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. 

Samsun’da son yıllarda sağlıkta yaşanan dönüşümün gözle görülür seviyelere geldiğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun sağlıkta marka kent olma yolunda büyük adımlar atıyor. Sön dönemlerde yeri belirlenen ve yapımı planlanan şehir hastanesi Samsun’un sağlık kenti olması noktasında son dokunuş olacak. Gençlik ve Spor eski bakanımız Akif Çağatay Kılıç zamanında tüm Türkiye gibi Samsun’da spor alanında büyük hizmetlerle buluştu. Şimdi ise Samsun milletvekilimiz olan Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan bey Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı işler yapmak için uğraş veriyor. Bu uğraşların sonucunda Samsun’umuzda nasiplenecektir. Ziyaretiniz beni çok sevindirdi. Görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2018, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER