Samsun iki bakanı uğurladı

Samsun'da yoğun bir program gerçekleştiren Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,  Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan uğurlandı.

Samsun iki bakanı uğurladı

Samsun'da sabah saatlerinde iki bakanın katılımıyla gerçekleşen ve tarım ağırlıklı programları tamamlayan iki bakan Ankara'ya hareket etti.
Sabah Namazı’nın Büyük Cami’nde kılınmasının ardından misafir bakan Eşref Fakıbaba ve ev sahibi bakan Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan gün boyu tarım ağırlıklı program ve etkinlikler gerçekleştirdi.

Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve diğer protokol üyelerinin koordinesinde gerçekleşen ziyaretlerde tarım için önemli görüşmeler, değerlendirmeler yapıldı, etkinliklere katılım sağlandı.

Verimli geçen programların ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,  Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan havaalanından Ankara'ya uğurlandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmede, "Çiftçilerimizin ve üreticilerimizin sıkıntılarını yüz yüze görüşmek ve çözüme kavuşturmak üzere kentimize davetimizi kırmayarak icabet eden kadim dostum Tarım Bakanımız Ahmet Eşref Fakıbaba'ya teşekkürü bir borç bilirim.  Samsunumuz da oldukça verimli geçen bir programa imza attığınız için teşekkürler." dedi.
Başkan Yılmaz, iki bakana sanatçı Birol Sel tarafından yapılan  3 boyutlu tablo hediye etti.


 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 22:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER