Samsun'daki cinayet zanlısı canlı yayına bağlandı

Samsun'da öldürüldükten sonra cesedi foseptik çukurunda bulunan Çağdaş Adıgüzel cinayeti ile ilgili canlı yayına telefonla bağlanan katil zanlısı Ekrem E. cinayeti itiraf etti.

Samsun'daki cinayet zanlısı canlı yayına bağlandı

Geçtiğimiz günlerde Samsun'un Atakum ilçesinde öldürüldükten sonra cesedi foseptik çukurunda bulunan Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısı olarak aranan Ekrem E., TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde isimli programı arayarak cinayeti işlediğini itiraf etti.

Samsun'da kaybolduktan 4 gün sonra bir yazlık evin arka kısmındaki foseptik çukurunda cesedi bulunan 35 yaşındaki şahsın katili için Samsun polisi seferler oldu.

Polis ekipleri Zafer Çağdaş Adıgüzel'in en son birlikte görüldüğü kişi üzerinde çalışma yaptı. Karadeniz sahilindeki Ekrem E.'ye ait yazlık evde inceleme yapan Cinayet Bürosu ekipleri, evde tüfek, duvarda saçma izleri ile kan izleri fark edince evin bahçesinde arama çalışması yaptı. Yazlık evin arka bahçesindeki foseptik çukurunun kapağını açan polis, çukurun içinde Zafer Çağdaş Adıgüzel'in yüz üstü yatar halde cesedini buldu.

Şüpheli Ekrem E. için özel ekip kuruldu ve yakalanması için başlatılan çalışmalar sürürken, katil zanlısı tv programında canlı yaına bağlanarak cinayeti işlediğini söyledi.

'CANEYETİ BEN İŞLEDİM'

Programı telefonla arayarak olayların konuşulduğu gibi olmadığını ifade eden katil zanlısı, ''Ben cinayeti işleyen kişiyim. Olay anlatılıdığı gibi değil. Bunlar benim komşumun oğlu, ben 40 yıllık iş adamıyım.  850 bin liralık alış veriş yaptım bunlar arkadaşıyla beni takip ediyormuş. Birinin elinde silah diğerinde bıçak vardı. Asıl beni bunlar kesecekti o lağım çukuruna ben girecektim. Ben teslim olacağım emniyete de haber gönderdim . Bir kişi daha vardı kaçtı onu bulun dedim '' açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER