Samsun'a hayran kaldılar

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Samsun'a hayran kaldılar

27-30 Nisan tarihleri arasında Samsun'da gerçekleşecek Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği (JKBB) 2017 yılı Nisan ayı Olağan Meclis Toplantısı için kente gelen  Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi'nde gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Yılmaz,Cemalettin Başsoy ve Yaşar Bahçeci,Çiftlik Caddesinde gerçekleştiler estetik uygulamaları yerinde inceledi.

Ardından Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Başsoy ve Bahçeci'ye Kurtuluş Yolu ve Golf sahasını gezdirdi.

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Samsun'a hayran kaldıklarını ve bu ziyaretten çok memnun olduklarını ifade etti.

Başkan Yılmaz ise ' Ne mutlu bize ki dışarıdan gelen konuklarımızın hayranlıkla baktığı bir kent olduk' şeklinde konuştu ve misafirlerinin mutluluğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 11:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER