SAMGİAD'ın 'Taşçı' Övgüsü

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı geleneksel istişare toplantılarında ağırlayan Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Levent Özden, “Sözlerini tutan, ilçesine aşık bir belediye başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız” diye konuştu.

SAMGİAD'ın 'Taşçı' Övgüsü
Samsun Genç İşadamları Derneğini, geleneksel istişare toplantıları kapsamında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ağırladı. Yelken Kulübünde düzenlenen toplantıda Atakum İlçesindeki değişimden bahseden SAMGİAD Başkanı Levent Özden, “Sözlerini tutan, ilçesine aşık bir belediye başkanına sahip olduğumuz için şanslıyız” diye konuştu.
‘GENÇ OLMANIN AVANTAJINI KULLANIYOR..’
Atakum İlçesinden ‘Yeni Samsun’ olarak bahseden ve Atakum İlçesinde özellikle son iki yılda yaşanan değişimin gelişimin hızlı bir şekilde sürdüğünü kaydeden Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Levent Özden, “Atakum İlçesi bugün, Türkiye’nin en değerli ilçeleri arasında hızlı bir yükseliş içerisinde. Bu yükselişte de şüphesiz en büyük sahiplerinin başında Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı geliyor. İki sene önce Atakum Belediye Başkan Adayı olarak derneğimizi ziyaret ettiğinde bizlere projelerinden bahsetmişti. Başkan Taşçı derneğimizden ayrıldıktan sonra üyelerimizle yaptığımız istişare toplantısında, her başkan adayı gibi sadece seçim kazanmak için söylenmiş sözler olduğunu düşünmüştük. Ama seçimleri kazanmasının ardından hızlı bir çalışma grafiği ile hareket ederek, verdiği sözleri teker teker tuttuğunu gördük. Bu şehre sevdalı gençler olarak gurur duyduk. Genç bir belediye başkanı olmanın avantajlarını sonuna kadar kullanan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor, SAMGİAD ailesi olarak her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Sözlerini tutan, ilçesine aşık bir belediye başkanına sahip olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz” dedi.
ATAKUM’A YATIRIM ÇAĞRISI
Samsunlu genç işadamlarıyla bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, SAMGİAD Başkanı Levent Özden’in sözleri karşısında gururlandığını ifade ederek, “Adaylık sürecimde gerçekleştirdiğim SAMGİAD ziyareti sırasında verdiğim sözleri biliyorum. Bugün geldiğimiz noktada, seçimlerden önce verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını tuttuk. 55’de 55 proje sözümüz vardı. Bugün itibariyle tamamlanan 16 projemiz, yapımına başlanan ve devam eden 8 projemiz var. Ayrıca 55’de 55 projelerimiz dışında ekstra olarak 17 projeyi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Planlaması biten ve başlamaya hazırlandığımız 10 projemiz bulunuyor. Bu projeleri hayata geçirirken diğer taraftan da rutin belediyecilik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. Her kesimi yakından ilgilendiren projelerimizle, Atakum İlçesini Türkiye’nin yıldızı yapmak için mücadele ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında siz genç işadamlarına da büyük iş düşüyor. Yatırım planlarınızı Atakum İlçesinde yapın. Yeni yatırımlar, istihdam alanları ve ekonomik hareketlilik sağlayacak yatırımlarınızla, siz de Atakum İlçesindeki hızlı büyümenin bir parçası olun” diye konuştu.
YENİ ÜYELERE BELGELERİ VERİLDİ
Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu’nun da katıldığı toplantıda Samsun Genç İşadamları Derneğine yeni katılım sağlayan genç işadamlarına katılım belgeleri verildi. İş adamlarına belgelerini veren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği Başkanı Sadettin Sarıoğlu’na toplantıya katılımlarından dolayı SAMGİAD Başkanı Levent Özden tarafından plaket verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER