Sağlık durumları belli oldu

İYİ Parti Samsun Heyeti'nin Ankara'ya giderken Kırıkkale yakınlarında geçirdiği kaza sonrası yaralanan İl Başkanı Ömer Süslü, Milletvekili Adayları İbrahim Özyer ile Önder Fatih Şenol ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Recep Güleroğlu'nun sağlık durumları hakkında resmi açıklama yapıldı

Sağlık durumları belli oldu

Samsun İYİ Parti Samsun Heyeti'nin geçtiğimiz günlerde Ankara'daki Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısına gittiği sırada Kırıkkale yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonrası yaralananların sağlık durumları belli oldu.

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İl başkanımız Ömer Süslü'nün tedavisi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde devam etmekte olup bilinci yerindedir. El ve kollarında hareket kabiliyeti gelişmeye başlamıştır. Yoğun bakım sürecinde ziyareti kesinlikle yasaktır. Bu konuda ısrarcı olunmaması Eşinin özel ricasıdır.

Yaralılarımızdan Sayın İbrahim Özyer'in tedavisi Kırıkkale Tıp Fakültesi'nde devam etmekte olup, kan değerleri ve böbrek fonksiyonları normale dönmüş, arada uyanmış, kırıkları için önümüzdeki günlerde ameliyatı düşünülmektedir. Milletvekili adayımız, Önder Fatih Şenol'un tedavisi tamamlanmak üzere olup pazartesi için taburcu olması beklenmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Recep Güleroğlu için ameliyat gereksinimi duyulmamış, normal tedavisi devam etmektedir. Yaralılarımıza acil şifalar dileriz."

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER