Polise Karşı Koyan İkiz Kardeşler Adliyede

Samsun’da polisin bacaklarından vurarak etkisiz hale getirdiği iki kardeş, “polise mukavemet, kamu görevlisini öldürmeye teşebbüs ve darp sonucu yaralamak” suçlarından Samsun Adliyesi’ne çıkarıldı

Polise Karşı Koyan İkiz Kardeşler Adliyede
Olay, Ramazan Bayramı'nın 1. günü Atakum ilçesi Adnan Menderes Bulvarı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir şahsın kız arkadaşını darp ettiği ihbarı üzerine olay yerine polis sevk ekipleri edildi. Olay mahalline gelen iki kişilik polis ekibi darp şüphelisi şahsı gözaltına almak istedi. Daha sonra iki kardeş G.S. ve B.S. polise mukavemette(karşı koydu) bulundu. Kardeşlerden birinin, yere düşen polisin silahını aldığı ve polise doğrulttuğu iddia edildi. İki kardeş, diğer polis tarafından bacaklarından vurularak etkisiz hale getirildi. 

Yaralı kardeşler kaldırıldığı hastanede tedavileri tamamlandıktan sonra bugün ayakları ve kolları sargılı bir şekilde “Polise mukavemet, kamu görevlisini öldürmeye teşebbüs ve kamu görevlisini darp sonucu yaralamak” suçlarından Samsun Adliyesi’ne sevk edildi.
Şüpheli kardeşler, nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER