Polis resmi araçta seyir halinde cep telefonuyla konuşurken görüntüledi

Samsun’da seyir halindeki resmi polis otosunu sürerken cep telefonuyla konuşan polis memurunu, vatandaşlarca görüntüledi, sosyal medyada paylaşılmasıyla bir anda fenomen oldu.

Polis resmi araçta seyir halinde cep telefonuyla konuşurken görüntüledi

Samsun’da resmi polis otosunu sürerken cep telefonuyla konuşan polis memurunu vatandaşlar cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

Ana cadde de seyir halinde olan resmi polis otosunun sürücüsü polis memurunun uzun süre aracı sürerken cep telefonuyla konuştuğunu gören vatandaşlar, ‘Kanun herkes için geçerli’ diyerek o anları cep telefonu kamerasıyla kayıt etti. Üstünde siren olmayan, üst rütbeli amirlerin kullandığı tahmin edilen polis otosunun sürücüsü olan memur, telefonu sol eline alarak uzun süre konuşur halde yoluna devam etti.

Bu sırada yanından geçen başka bir sürücü polis memurunun telefonla konuştuğu görünce, fotoğrafını çekti sosyal medyada paylaştı.

Fotoğrafın paylaşılmasıyla bir anda yüzlerce beğeni onlarca tepki yorumu aldı. Sosyal medyada fenomen olan fotoğrafa vatandaşlar “Kanunlar herkes için geçerli, ilk başta kanun uygulayıcılar kurallara uymalı’ şeklinde yorumlara yer verdi.

Gercekbizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER