Özel Öğrenciler'den Murat İkiz'e Ziyaret

Havza Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Okulu eğitim gören özel öğrenciler Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ederek okulları için park istediler.

Özel Öğrenciler'den Murat İkiz'e Ziyaret
Havza Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Okulu 5 ve 4. Sınıf öğrencileri Tuana Köse ve Elif Kurt isimli iki öğrenci öğretmenleri Gökhan Yiğit, Selami Özbilir ve Esra Üstün nezaretinde geldikleri Havza Belediyesinde Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ederek taleplerini ilettiler.

Bir süre öğrenciler ile sohbet eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “Havza Muzaffer Tahmaz Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Okulu bölgemiz ve ilçemiz için önemli. Bu okulu ilçemize kazandıran Tahmaz Ailesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Havza Belediyesi olarak tüm eğitim kurumlarının yanında olduğumuz gibi bu okulumuzun da her zaman yanında olacağız ve elimizden gelen desteği vereceğiz. Havza Belediyesi olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza hizmet etmek bizim görevimiz.” dedi.

Ziyaretin sonunda Tuana Köse ve Elif Kurt Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e kendi yapmış oldukları duvar saatini hediye ettiler. İkiz hediye’ye teşekkür ederek; “Bu özel çocuklarımızın özel hediyesi beni mutlu etti.” Dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER