Orhan Kırcalı Alaçam'da...

Ak Parti Alaçam İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Kırcalı teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Orhan Kırcalı Alaçam'da...

Fikir alışverişinde bulunulduktan sonra Milletvekili Kırcalı, Belediye Başkanı Hadi Uyar, Ak Parti İlçe Başkanı Ali ŞENGÜL, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleri ile birlikte Yakacık Mahallesi halkından Vedat Çor’un cenaze merasimine katılarak ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi ve onların acılarını paylaştı.

İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet edildi. Beraberinde Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor müdürlüğünün davetlisi olarak, Çanakkale Zaferinin 101.yılı kutlama etkinlikleri çerçevesinde Alaçam Kapalı Spor Salonunda Çanakkale savaşı fotoğrafları kitap fuarı açılışını Milletvekili Orhan KIRCALI yaptı.

Kitap fuarının açılışına Ak parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Alaçam Kaymakamı Sayın Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, Ak Parti Alaçam İlçe Başkanı Sayın Ali Şengül, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai Tural , Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri Sebahattin Tural, Dursun Uz, Alaçam Belediye Meclis üyeleri Sayın Çetin Akça, Sayın Selahattin Alkan, Memur Sen-Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Sayın Salih İleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Sayın Bülent Şener, Büro Memur Sen İlçe Başkanı Sayın Ramazan Çoban, Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Aydın Tuncer, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Milletvekili Orhan Kırcalı ve beraberindekiler önce resim sergisini gezdiler tek tek resimleri incelediler ve yorumladılar, günün anısına açılan şeref defterini Milletvekili Orhan Kırcalı, Kaymakam Sayın Oğuz Alp Çağlar ve Belediye Başkanı  Hadi Uyar görüşlerini yazarak imzaladılar. Daha sonra kitaplar standını gezen Milletvekili ve beraberindekiler Yazar Fatma Hatun Esen’ le  bir süre sohbet ettiler. Yeni yapılmakta olan  imam hatip ortaokulu binası gezilerek yerinde incelemelerde bulunuldu. Alaçam İmam Hatip Öğrenci Yurduna geçilerek öğrenciler ile bir araya gelindi. Belediye Hizmet Binasında geçilerek hizmet birimlerini ziyaret eden Sayın Kırcalı birim çalışanları bir süre sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi. Belediye Başkanlığı makamından Belediye Başkanımız Hadi Uyar’dan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alınarak, Alaçam Belediyesi  Anneler Parkı Sosyal Tesislerinde vatandaşlar ile bir araya  gelindi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER