OMÜ Yeni Öğrencileri İle Buluşacak!

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) bu yıl 11.’sini düzenleyeceği “Tanıtım Günü”nde 6 Mayıs Cuma günü aday öğrencileri, velileri ve öğretmenlerini ağırlayacak.

OMÜ Yeni Öğrencileri İle Buluşacak!
Her yıl 5 binin üzerinde ziyaretçisi olan Tanıtım Günü, üniversitenin merkez Kurupelit yerleşkesinde düzenlenecek. OMÜ’nün bünyesindeki tüm fakülte , yüksekokullar ve meslek yüksekokulların katılacağı etkinlik, bu yıl özellikle hafta içi düzenlenerek üniversite öğrencileriyle adayların iletişime geçmesi ve kampüs yaşamını görerek, yaşayarak karar vermesi hedefleniyor.

Adaylar, gün içinde (11.00 ve 14.00) Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek seminerlerle üniversite ve seçme sistemi hakkında bilgiler verilecek. Kampüs gezileriyle de tercih etmeyi düşündüğü fakülteleri görme, öğrencileri ile tanışma ve hocalarıyla konuşma şansına sahip olacaklar.

Samsun’un yanı sıra şehir dışından yoğun bir katılımın beklendiği “11. OMÜ Tanıtım Günleri” saat 10.00-16.00 arasında açık olacak.

Bütün bunların yanı sıra OMÜ öğrencilerinin ve toplulukların düzenleyeceği çeşitli etkinliklerde gençleri sürprizler bekliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER