OMÜ'de sürpriz evlilik teklifi

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde düzenlenen yıl sonu konserinin sonunda bir öğrenci tarafından orkestrada yer alan kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapıldı. 

OMÜ'de sürpriz evlilik teklifi

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde (OMÜ) düzenlenen yıl sonu konserinin sonunda bir öğrenci tarafından orkestrada yer alan kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapıldı. 


OMÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalının geleneksel yıl sonu konseri OMÜ Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Çok sayıda izleyicinin katıldığı konserde Türk Halk Çalgıları Topluluğu koro, solistler ve orkestrasıyla izleyicilerden büyük alkış aldı. Türk halk çalgılarından oluşan grubun etkileyici performansı ile başlayan konserde sırasıyla koro, solistler ve orkestra birbirinden güzel seçkin eserlere yer verdi.
Orkestrayı yöneten Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Yakup Alper Varış, Müzik Eğitimi Anabilim Dalı öğrenci ve öğretim elemanları olarak yaklaşık 1 yıllık titiz ve özverili çalışmalarının ürünlerini sergilediklerini belirterek, izleyicilere teşekkür edip son yıllarda öğretim elemanı ve öğrencilerin bilimsel ve sanatsal çalışmalarındaki artıştan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Konserin sonunda sürpriz evlilik teklifi
Konsere sürpriz bir evlilik teklifi damga vurdu. Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencisi Şahin Bozer, orkestrada çalan viyolist Yasemin Kır’a tüm seyircilerin önünde evlilik teklifinde bulunarak aldığı yüzüğü taktı. Duygusal anların yaşanmasına sebep olan sürpriz evlilik teklifi izleyicilerden büyük alkış aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER