Ömer Pamuk'tan Vali Şahin'e ziyaret

    Dünya Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ömer Pamuk ve beraberindekiler, Vali İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ömer Pamuk'tan Vali Şahin'e ziyaret

     Dünya Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Vali Şahin’i ziyaret eden Samsun İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ömer Pamuk ve beraberindekiler günün anısına Vali İbrahim Şahin'e çiçek takdim ettiler.

   Ziyarette, Samsun İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Ömer Pamuk tarafından Dünya Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Samsun’da düzenlenen ve düzenlenecek olan etkinliklerle ilgili olarak Vali İbrahim Şahin’e bilgi verildi.

      Ziyarette bir konuşma yapan Vali Şahin, “Hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde ilimizin ve ülkemizin turizminin gelişmesi adına var gücümüzle çalışmamız gerekir. Samsun'un tarihi ve turistlik yerlerini daha çok tanıtıp, ne kadar çok turisti ilimizde misafir edebiliriz konusunu her zaman gündemizde tutmamız lazım. Bunu da el birliği ile başarabileceğimize inanıyorum. Ziyaretinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.'' dedi.

      Ziyarete ayrıca, Karadeniz Turistik İşletmecileri Derneği (KATİD) Başkanı Murat Toktaş, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Batı Karadeniz Bölge Başkanı Temel Uzlu' da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER