Olay Müge Anlı’ya sıçradı

Geçtiğimiz pazar günü Samsun'da yaşanan bir olay adeta şoke etti. 14 gün önce tanışıp evlenen Duru ve Bilgin arasında takı kavgası çıktı. Müge Anlı'ya başvuran aile çocuklarının boşanmasını istiyor.

Olay Müge Anlı’ya sıçradı

Sadece 14 günlük tanıdığı kişiyle evlenen Duru ve Bilgin arasındaki kavga Müge Anlı'ya sıçradı. İddiaya göre Duru daha önce nişanlanmış ve takı parası almıştı. Erkek tarafının iddiasına göre Duru'nun evlenmesinin nedeni para! 5 bin TL süt parası aldığı iddia edilen Duru'nun ailesi ise bunları reddediyor. İki aile ise canlı yayında dün birbirlerini suçladı.

DURU BOŞANMA DAVASI AÇIYOR

Duru'nun babası canlı yayında yaptığı açıklamada kızının boşanacağını söyledi. Takılan altınlar nedeniyle kavga eden aile canlı yayında deyim yerindeyse kozlarını paylaştı. Damat Bilgin ise yaptığı açıklamada Duru'ya seslenerek takıları ver boşanalım dedi. Dolandırıcı olarak suçlanan aile ise tazminat davası açmaya hazırlanıyor.

YILMAZ BARUTÇU BAĞLANDI

Canlı yayına bağlanan görgü tanığı Yılmaz Barutçu ise olay bir iddiayı ortaya attı. Samsun'da market işleten Yılmaz Barutçu, kızlarının para için 72 yaşındaki dedesiyle evlendirilmek istediğini söyledi. Bu konular konuşulduğu sırada sık sık gülümseyen Duru'ya Müge Anlı da sert çıktı. Yılmaz Barutçu, Duru ve ailesinin düğün şebekesi olduğunu ve savcılığa suç duyurusunda bulunacağını söyledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER