Okumuş'tan 'Adrese Teslim' Ruhsat

Terme Belediye Başkan Vekili Güler Okumuş, işyeri açmak için ilk kez ruhsat başvurusunda bulunan yedi esnafa, ruhsatlarını verdi. Okumuş “Terme’de yapılanlar sizlerin katkıları ile gerçekleşecektir.” dedi.

Okumuş'tan 'Adrese Teslim' Ruhsat

Terme Belediye Başkan Vekili Güler Okumuş, ilçede işyerlerini yeni açan esnafı ziyaret ederek kendi eliyle işyeri ruhsatlarını teslim etti. Okumuş, kendisini görünce çok şaşıran işyeri sahiplerine çerçeveletilmiş halde işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını teslim ederken, başarı ve bol kazançlar diledi.

ÖRNEK OLMASINI DİLİYORUM

Vekil Güler Okumuş, Esnaf sanatkarların Belediye Zabıta Müdür’lüğünden alması gereken 'işyeri çalıştırma ruhsatı'nı, işyeri sahiplerinin ayağına götürerek bizzat kendi eliyle teslim etti. Ruhsat teslimi sırasında esnafa bereketli ve bol kazanç dileklerini ileten Okumuş “Terme’yi hem sosyal, hem de ekonomik alanda güzel yarınlara taşımak için canla başla çalışıyoruz. Esnaf, bir kentin hayat damarı demektir. Terme esnafı kalkındıkça, kazanan Terme halkı olacak. Ruhsatlarınızı almanız belediyemiz ile ilişkilerinizde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve yükümlülüklerinizi eksiksiz yerine getirmiş olduğunun göstergesidir. Bu nedenle size teşekkür ediyor, bu davranışınızın herkese örnek olması diliyorum” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Terme Belediye Başkan Vekili Güler Okumuş’un gerçekleştirdiği uygulamadan son derece memnun olduklarını kaydeden esnaflar "Başkan Vekilimiz bizi çok şaşırttı. Belediye Başkan Vekilimize ziyareti ve ruhsatlarımızı işyerimize kadar getirdiği için çok teşekkür ediyoruz. Bilinçli bir esnaf olarak halkımızın beklentilerini karşılayacak şekilde Terme’de hizmet vermeye çalışacağız” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER