Öğrenciler Başkan Kul'dan Spor Tesisi İstedi

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Gençlerimizi ve çocuklarımızı daha çok spor ile buluşturma anlamında Terme Belediyesi olarak daha çok gayret göstereceğiz" dedi

Öğrenciler Başkan Kul'dan Spor Tesisi İstedi

Terme Spor Kulübü yaz okulu öğrencilileri ilçede eksikliği hissedilen spor tesisi için Belediye Başkanı Şenol Kul’dan istekle bulundu. Ellerinde talepleri ile ilgili yazılı dövizlerle Belediye önüne gelen öğrenciler isteklerini başkana ilettiler.

Zor şartlarda futbol eğitimi aldıklarını belirten öğrenciler, kendilerinin rahatlıkla spor yapa bilecekleri, antramena çıkıp top koşturacakları tesisin biran önce yapılmasını istediler.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Küçük futbolcularla yakından ilgilenip isteklerini tek tek dinleyen Başkan Kul, “ Hedefimiz sosyal donatı alanlarının Terme’nin her köşesinde olmasıdır. Başarı elde etmek için tesisler gerekiyor.  İlçemize yeni spor alanları yapıldıkça spor anlamında başarısı da artacak. Mevcut bir yer tahsisi yaptığımızda ilçeye güzel bir spor kompleksi inşası için size söz veriyorum elimizden geleni yapacağız. Gençlerimizi ve çocuklarımızı daha çok spor ile buluşturma anlamında Terme Belediyesi olarak daha çok gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Daha sonra Başkan Kul ve futbolcu adayları hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER