Öğreciler polis ağabeyleriyle kitap okudu

Samsun öğrenciler 'Oku, Anla, Yaşat Projesi” kapsamında Samsun Emniyet Müdürlüğünde polislerle bir araya gelerek kitap okudu.

Öğreciler polis ağabeyleriyle kitap okudu

Samsun Maarif Hareketinin başlattığı “Oku, Anla, Yaşat Projesi” kapsamında ortaokul öğrencileri İl Emniyet Müdürlüğünde polis ağabeyleriyle birlikte kitap okudu.
Denizevleri Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Samsun Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Öğrenciler, Oku, Anla, Yaşat Projesi” kapsamında Emniyet Müdürlüğü lobisinde polisler ile birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Denizevleri Ortaokulu Müdür Yardımcısı Kübra Aktu Konak, “Samsun Maarif Hareketinin yürütmekte olduğu ‘Oku, Anla, Yaşat Projesi’ kapsamında Denizevleri Ortaokulu olarak Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne ziyarete geldik. Her yerde okunabilirliğe dikkat çekmek amacıyla öğrencilerimiz ve emniyet mensubu arkadaşlarımızla birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirdik. Faydalı olduğunu ve dikkat çektiğini umut ediyoruz. Her yerde okunabilirliğin mesajını tekrar veriyoruz" dedi.

Kaynak;İHA

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER