'Oğlumu kurtarın'

Samsun’da yaşayan bir anne, uyuşturucu bağımlısı oğlunun tedavi edilmesi için yardım bekliyor.

'Oğlumu kurtarın'

Samsun’un İlkadım ilçesinde yaşayan 47 yaşındaki anne Hatun T., yaklaşık 2 yıl önce oğlu Ö.T.’nin uyuşturucu kullandığını öğrendi. Tüm çabalarına rağmen oğlunu uyuşturucudan vazgeçiremeyen anne, oğlunu uyuşturucudan kurtarmak için her şeyi yaptığını söylerken, oğlu Ö. T. ise uyuşturucuyu bırakmak istediğini ama bırakamadığını söyledi.

 

‘UYUŞTURUCUDAN KURTULMAK İSTİYORUM’

Uyuşturucudan kurtulmak istediğini belirten Ö. T., “Ben bu uyuşturucuyu bırakmak istiyorum. Bundan kurtulmak istiyorum. Beynim iyice bitti. Bırakamıyorum. İlk benim bir akrabam ile başladım. Beni buna alıştırdı ama kendisi bıraktı. Ben bırakamıyorum. Hastaneye yattım ama olmadı. Birçok ilaçlar kullandım. Şu anda bırakmak ve kurtulmak istiyorum” dedi.

‘OĞLUMUZU YAŞATMAK İSTİYORUZ’

Oğlunun günden güne eridiğini ifade eden anne Hatun T., “Oğlumu kurtarmak istiyorum. Çocuğum uyuşturucu bağımlısı. Her şeyi içiyor, artık ölüyor. Elimden hiçbir şey gelmiyor. Oğlumun tedavi görmesi için savcılığa dilekçe verdik ama bir sonuç alamadık. Kendini bitiriyor. Anne ve baba olarak durumuna çok üzülüyoruz. Ben de zaten hasta bir insanım. Çocuğumu kurtaramıyorum, elimden hiçbir şey gelmiyor. Oğlum dışarılarda içtiği zaman olduğu yerde bayılıp kalıyor ve biz bunu bir şekilde bulup getiriyoruz. Çocuğum bitiyor artık. Ben Başbakanımızdan ve büyüklerimizden yardım istiyorum. Allah rızası için oğlumu kurtarın. Bir tane oğlum var, gözümün bebeği ama ellerimden kayıp gidiyor. 2-3 senedir içiyordu ama son 1 senedir aşırı içmeye başladı. Çok haplar içiyor. Tek isteğim çocuğumun tedavi olmasıdır. Çocuğumu yaşatmak istiyorum. Evimizin tek erkek çocuğu. Oğlumuzu yaşatmak istiyoruz” diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER