O Hainlerin Oyunlarını Başlarına Geçireceğiz!..

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"Türkiye'nin ilerleyişinden çok korkuyorlar. Allah'ın izni ile o hain ve şeytanların oyunlarını başlarına geçireceğiz" dedi.

O Hainlerin Oyunlarını Başlarına Geçireceğiz!..
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Çerkesleri Platformu tarafından organize edilen kahvaltıya katıldı. Yoğun katılımın gözlendiği programa ev sahipliğini Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı yaptı.

"BİR DAHA AYRI AYRI DERNEK ADI KULLANMAYIN"

Çerkes Derneklerinin tek çatı altında birleşerek oluşturduğu Samsun Çerkesleri Platformu'na birlik ve beraberlik çağrısı yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Ben artık daha şu dernek bu dernek diye konuşmak istemiyorum. Bizim bir tane derneğimiz var o da  biz olacak. Bundan sonra Çerkes Dernekleri diye bir ifade dahi kullanmanızı istemiyorum. Hep birlik diyeceğiz. Çünkü birlikteliğe içtiğimiz su gibi ihtiyacımız var. Ülkemizin içinde bulunduğu ateş çemberi içerisinde tüm Türkiye halkının el ele tutuşmasına su gibi ihtiyacımız var. Güneydoğu'daki bu malum eşkiya ve terörist çetelerinden ötürü sıkıntı içinde olan ülkemizde biz kendi içimizde şu derneği bu derneği diye ayrı olmak  hu platformu yaşattığımız takdirde bizi kimse tutamaz. Biz Samsun'da yıldızı en çok parlayan STK haline geliriz.  Çerkes Platformu'na bir sosyal tesis binası için 2 ay içerisinde inşaata başlıyoruz. Şartım şu bir daha bir dernek isminin telafuz edilmesini istemiyorum. Parçalara ayrılarak farklı farklı derneklerin ortaya çıkmasının önüne geçin" şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER