Necati amcadan Yılmaz'a hayır duası

Seçim çalışmalarına Alaçam ilçesinde devam eden AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçede yüzlerce kişiyle görüşerek 24 Haziran seçimleri için destek istedi.

Necati amcadan Yılmaz'a hayır duası

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "19 yıldır hizmetinde olduğum şehrimin ve hemşehrilerimin Ankara'daki sesi olacağım" dedi. İftar sonrası ziyaret ettiği Necati Şahin’den hayır duası aldı.

SİZLERİN DESTEĞİ ÜLKENİN GELECEĞİNİ OLUŞTURACAK

Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İlçelerde kapı kapı dolaşarak gönül alan Yılmaz, AK Parti İl Başkanlığı’nın belirlediği programlar kapsamında Alaçam ilçesine giderek vatandaşlarla buluştu. İlk olarak muhtarları ziyaret eden Yılmaz, "Bizim Cumhurbaşkanımıza karşı bir sorumluluğumuz var. Gidilmedik yer sıkılmadık el bırakmayacağız. Allah bana bu şehre 19 yıl hizmet etmeyi nasip etti. Şimdi de ülkemiz için yola çıktık. Şehrimin ve hemşehrilerimin Ankara'da sesi olmak içim, doğduğum topraklara daha fazla katkı sağlayabilmek için çıktığımız bu kutlu yolda en büyük destekçimiz biliyoruz ki yine milletimiz olacak. Sizlerin destekleri ülkemizin geleceğini oluşturacaktır. AK Parti’den, bizden desteklerinizi esirgemeyin." dedi.

DAHA GÜÇLÜ DEVLET İÇİN 24 HAZİRAN ÇOK ÖNEMLİ

AK Parti'nin işine dertli insanlardan oluşan bir parti olduğunu belirten Yılmaz, "Cumhurbaşkanımız bir yerde bir iş tökezliyorsa onunla dertleniyor. Sorunun çözülmesi için uğraşıyor, çözülene kadar takipçisi oluyor. Ülkesine ve milletine bu kadar aşık bir cumhurbaşkanını 24 Haziran seçimlerinde en yüksek oy oranı ile desteklememiz gerekiyor. 24 Haziran’daki seçimler Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için, partimizin ve davamızın bekası adına, daha güçlü bir devlet için büyük önem taşıyor. 24 Haziran seçimlerinde liderimiz Erdoğan’ın başkan olması için, partimizin mecliste güçlü bir şekilde temsili için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.

NECATİ AMCA’DAN YILMAZ’A HAYIR DUASI

Alaçam’daki programların ardından Çarşambalılar Derneği’nin geleneksel iftar programına katılan Yılmaz teravih namazı öncesi ziyaret ettiği Necati Şahin’den hayır duası istedi. Hastanebaşı Mahallesinde oturan Necati Şahin’i ve ailesini ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi alan, kendisi ve partisi için dua isteyen AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Şahin ve ailesinin hayır duasını aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER