Mutluluğa yelken açtılar

Samsun Büyükşehir Belediyesi Tasarım ve Grafik Şube Müdürü Şevki Başyurt ile eşi öğretmen Hülya Başyurt'un oğulları Burak,  Emine ve Emir Gaetano Dimodica çiftinin kızları Derya Samanta ile muhteşem bir nikah töreniyle dünyaevine girdi

Mutluluğa yelken açtılar

Samsunlu eğitimci Derya Samanta Dimenice ile milli yüzücü ve yüzme antrenörü Burak Başyurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın da katıldığı görkemli bir nikah töreniyle bir ömür boyu sürecek mutluluğa 'evet dediler. Samsun Büyükşehir Belediyesi Tasarım ve Grafik Şube Müdürü Şevki Başyurt ile eşi öğretmen Hülya Başyurt'un oğulları Burak,  Emin ve Emir Gaetano Dimodica çiftinin eğitimci kızları Derya Samanta ile Büyükşehir Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda düzenlenen ve çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem bir nikah töreniyle evliliğe adım attılar.

NİKAHI BAŞKAN YILMAZ KIYDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın nikahlarını kıydığı genç çiftin mutluluğuna aileleri ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda davetli de tanıklık etti. Derya Samanta ve Burak'ın nikah şahitliklerini ise, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Turan Çakır, Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, OMÜ Genel Sekreteri Menderes Kabadayı ile Terme Belediye Başkanı Şenol Kul yaptı.

GÜZELLİĞİ HEP BERABER PAYLAŞIYORUZ

Başkan Yılmaz, nikah töreni öncesinde yaptığı konuşmada ise nikah törenlerinin  yeni güzelliklere birlikte tanıklık etmek anlamına geldiğini belirerek, "Nikah da bir güzelliği paylaşmak, bir değişim ve dönüşümün ayak seslerini paylaşmak demek. Arkadaşlarımızın çocuklarının mürüvveti, bizlere yaşama sevinci veriyor. Onların bu mutlu günlerinde birlikte olmak üzere buraya gelen herkese hoşgeldiniz diyorum. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Başkan Yılmaz nikahta genç çifti bir ömür boyu sürecek mutluluk için birbirlerini eş olarak kabul edip etmediklerini sorarken, Burak ve Derya Samanta büyük bir heyecan içerisinde, davetlilerin huzurunda birbirlerine 'evet' dediler, ardından da nikah defterini imzaladılar. Nikahın ardından Başkan Yılmaz, bir ömür boyu mutlu olmaları dileğiyle nikah cüzdanını alkışlar eşliğinde gelin Derya Samanta'ya takdim etti. Töreninin ardından tüm davetliler genç çifti kutlayarak mutluluklarını paylaştı. Gelin ve damadın ailesi de kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettiklerini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER