Murat İkiz İncelemelerde Bulundu

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Çelikalan Mahallesini ziyaret ederek mahallede yapılacak yol çalışmaları öncesi incelemelerde bulunarak Mahalle Muhtarı Mustafa Yavuz ve mahalle sakinleri ile görüştü

Murat İkiz İncelemelerde Bulundu
İkiz ziyarette Çelikalan Mahalle Muhtarı Mustafa Yavuz’dan mahallenin sorunları hakkında bilgiler aldı ve çalışma yapılacak yolları inceledi.
Çelikalan Mahalle Muhtarı Mustafa Yavuz mahallenin en büyük sorunun yolları olduğunu belirterek; “ Yol sorunumuzda Belediyemizin çalışmaları ile sona erecek.”dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Mahalle Muhtarı ve Mahalle sakinleri ile birlikte mahalle içerisinde yapılacak olan yolları  gezdi ve incelemelerde bulundu.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesi olarak mahallelere daha hızlı hizmet ulaştırmak için beton yol imalatına başladıklarını belirterek; “Halkımıza hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına bu yıl beton yol imalatına başlayacağız. Çelikalan Mahallemizde beton yol yapacağımız mahallelerimizden biri. İnşallah kısa sürede bu mahallemizde beton yollarımızı yaparak mahalle sakinlerimiz yazın tozdan kışın çamurdan kurtaracağız. Belediye olarak önceliğimiz merkeze uzak mahallelerdeki vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.” dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'e ziyarette Havza Belediye Şefi Necati Saat eşlik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER