Murat İkiz çalışmaları inceledi

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hizmete giren Havza Devlet Hastanesi binasına ulaşımı sağlayan yollarda yapılan çalışmaları inceledi.

Murat İkiz çalışmaları inceledi

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz hizmete giren Havza Devlet Hastanesi binasına ulaşımı sağlayan yollarda yapılan çalışmaları inceledi. İkiz; “Önceliğimiz hastanemize ulaşımı kolaylaştıracak yolları tamamlamak.” Dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesi tarafından 19 Mayıs Mahallesinde sürdürülen yeni hastane binasının ulaşımı kolaylaştıracak olan bağlantı yolları çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgiler aldı.
Bir süre yollar ile ilgili bilgiler alan ve incelemelerde bulunan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz yol çalışmalarının hızlı bir şekilde tamamlanması için çalıştıklarını belirterek; “ Hastane binamız hizmete girdi. İlk etapta hastanemize ulaşımı sağlayan ana yollarımız tamamlandı. Şimdi ise hastane binamıza ulaşımı kolaylaştıracak olan bağlantı yollarını yapıyoruz. Gerek duyulan yerlerde yeni yol açma çalışmalarımızda devam etmekte. İlçe genelinde yol çalışmalarımızda bir taraftan devam etmekte fakat önceliğimiz hastanemize ulaşımı kolaylaştıracak yolları tamamlamak.” Dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER