MMO'dan Osman Kaymak'a ziyaret

Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti.

MMO'dan Osman Kaymak'a ziyaret

Samsun şubesi olarak üyelerle birlik ve beraberlik içinde olduklarını belirten Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, birlikte ve katılımcı anlayışla hizmet ürettiklerini söyledi.


MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette MMO Şubesi’nin 2016-2017 döneminde yapılan çalışmalar, öğrenci üyelere yönelik yapılan etkinlikler ve ilköğretim öğrencilerine yönelik yapılan sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgi vererek görüş alışverişinde bulunuldu. 


Ziyarete; MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Gürkan, Başkan Yardımcısı Özkan Er, Sayman Üye Aycan Türkel, Yönetim Kurulu Üyeleri Cevdet Sağlam, Bekir Akarsu, Ayşe Ünsal Kıran, Mehmet Saraçoğlu, Ömer Yardımcı ve Umut Gökmen Akkuş katıldı. 
Ziyaretle ilgili açıklama yapan Kadir Gürkan, Makina Mühendisleri Odası Samsun Şube Yönetim Kurulu'nun birlikte düşünüp birlikte karar alan, birlikte uygulamaya geçerek süreci birlikte kontrol eden yaklaşım ve demokratik katılımcı yönetim anlayışı ile üyelerine, Samsun’a ve ülkeye hizmet etmeye çalıştıklarını kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER