MMO'da eğitimlere ara verilmiyor

Makina Mühendisleri Odası(MMO) Samsun Şubesi tarafından “Asansör Avan Proje Hazırlama Mühendis Yetkilendirme Kursu” düzenlendi. 

MMO'da eğitimlere ara verilmiyor

Çeşitli konu başlıklarında düzenlenen eğitimin sunumu MMO MİEM Kurs Eğitmeni Makine Mühendisi İbrahim Özçakır tarafından yapıldı. Eğitime Samsun ve Amasya illerinden toplam 24 makine mühendisi katıldı.


Kursla ilgili açıklama yapan MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail Yolaydın, üyelerin beklentisi ve gelişmeler doğrultusunda MİEM kursları planladıklarını, üyelere ve kamuoyuna yönelik eğitimlerin yapılan planlama doğrultusunda artarak devam edeceğini söyledi. Yolaydın, Samsun ve bölgede asansörlerin imalatı, montajı, periyodik kontrolleri ve sektörde çalışan makine mühendislerinin eğitim/belgelendirmelerine yönelik ilgili kurum/kuruluşlar ile koordineli bir çalışma sürdürdüklerini, sektörün sorunlarını ve gelişimini yakından izleyerek çözüm önerileri oluşturma gayretinde olduklarını ifade etti.
Kursun sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olan katılımcılara “Asansör Avan Proje Hazırlama Mühendis Yetki Belgesi” verilecek.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 11:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER