Milletvekilliği Yerine Teröristlik Yapmalarını Sindiremiyorum

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Samsun ziyaretinde, “Bazıları da bu ülkeye seçilip hizmet etmek yerine terör örgütünün sözcüsü gibi davranıyorsa, terör örgütleriyle birlikte o çukurlardan Türk askerine ve Türk güvenlik güçlerine saldırmak için planlar yapıyorsa, milletvekilliği yerine teröristlik yapıyorsa onların milletvekilliği yapmalarını açıkçası içime sindiremiyorum” dedi.

Milletvekilliği Yerine Teröristlik Yapmalarını Sindiremiyorum
Bakan Mustafa Elitaş, Türkiye’nin 2. en büyük entegre kablo fabrikası açılışı için geldiği Samsun’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Samsun Valiliği’ni ziyaret eden Bakan Elitaş, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Samsun Valisi İbrahim Şahin ile görüştü. Vali Şahin, Bakan Elitaş’a ziyaretin ardından tablo hediye etti. Elitaş’ın ziyaretlerinin 2. adresi Samsun Büyükşehir Belediyesi oldu. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bakan Elitaş’a Samsun hakkında bilgi verdikten sonra özel olarak üretilmiş bir çakı hediye etti. Bakan Elitaş, bir sonraki ziyaretini ise AK Parti Samsun İl Başkanlığı’na yaptı. AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Bakan Elitaş ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağğatay Kılıç’a Samsun ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanlığı’nda yaptığı açıklama ile dokunulmaz konusu ve teröristlerin sözcülüğünü yaptığını iddia ettiği milletvekilleri hakkında önemli açıklamalarda bulunda.
Kısa bir selamlama konuşması yapan Bakan Akif Çağatay Kılıç, Bakan Elitaş’a Samsun’daki fabrika açılışına geldiği ve 1 gününü Samsun’a ayırdığı için teşekkür etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER