MHP’liler düğünde bir araya geldi

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın danışmanı Yaşar Türkmemetoğulları’nın polis oğlu Mustafa Burak Türkmemetoğulları Evren Salgın dünya evine girdiler

MHP’liler düğünde bir araya geldi

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın danışmanı Yaşar Türkmemetoğulları ve Meliha Türkmemetoğulları’nın 4 yıllık polis olan oğulları Mustafa Burak Türkmemetoğulları ile Eyüp Salgın ile Nuran Salgın’ın kızları Evren Salgın Ankara’da düzenlenen görkemli bir törenle dünya evine girdiler. Şırnak Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Mustafa Burak Türkmemetoğulları uzun süre beraber olduğu Evren Salgın ile hayatlarını birleştirirken genç çifti mutlu gününde sevenleri ve akrabaları yalnız bırakmadı.

GENÇ ÇİFTE MUTLULUKLAR DİLEDİ
Ankara’da gerçekleştirilen düğüne MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın yanı sıra MHP 26. Dönem Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Yılmaz, MHP İl Başkanı Taner Tekin, Ayvacık, Havza ve Ladik İlçe Başkanları, Ayvacık, Çarşamba ve Terme Ziraat Odası Başkanları katıldılar. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcıları ise telgraf çekerek mutluluklar dilediler. Danışmanı Yaşar Türkmemetoğlları’nın mutlu gününde onlarla birlikte olmaktan büyük gurur duyduğunu belirten MHP Grup Başkanvekili Usta, genç çifte mutluluklar diledi.

Sezer SEZER

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER