Mahalleler çamurdan tozdan kurtuluyor yüzler gülüyor 

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde başlattığı beton yol çalışmalarıyla vatandaşlar tozdan, çamurdan kurtuldu, çocuklar bile bisikletlerini alıp sokağa çıktı.

Mahalleler çamurdan tozdan kurtuluyor yüzler gülüyor 

Kırsal mahallelerde yatırım yağmurunu hızla sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yüksek rakımlı mahallelerinde yaptığı betonlar yollar ile vatandaşları çamurdan, tozdan kurtardı. Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı çalışmalara kırsal alanda yaşayan vatandaşlar arasında en çok sevinenlerde çocuklar oldu.
Yolların yapılmasıyla birlikte çocuklar bisikletlerini alıp sokaklara çıkarak gezmeye başladı. Eski bozuk, çamur ve tozlu yollarda bisiklet dahi süremeyen çocuklar, gönüllerince eğlenmeye başladı.

BAŞKAN YILMAZ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk ve  Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam  ile birlikte Çarşamba ilçesinde Kemer, Gökçeçakmak, Değincek, Koldere, Ulupınar, Selimiye, Eğridere, Yeşildere, Köroğlu, Güldere, Kabaceviz mahallerini birbirine bağlayan grup yolunda incelemelerde bulundu. Ziyaret sırasında muhtarların ve vatandaşların sevgi seli ile karşılaşan Başkan Yılmaz'ı en çok mutlu eden konulardan biri de çocukların sevinci oldu. Beton yollarda bisikletle dolaşan çocukların mutluluğu herkesin dikkatini çekti. 

Gerçekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER