LÖSEV'den buluşturan iftar

Türkiye’nin dört bir yanında ramazan dolayısıyla iftar programları düzenleyen Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Samsun’da tedavi gören hastaları ve aileleri de bu programlardan birinde buluşturdu

LÖSEV'den buluşturan iftar

LÖSEV, Türkiye’nin dört bir yanında iftar yemekleri düzenliyor. Bu bağlamda LÖSEV, Samsun Büyükşehir Belediyesi Mavi Işıklar Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde de Samsun’da tedavi görmekte olan hastalar ve ailelerini buluşturdu. İftar yemeğinde; LÖSEV Sosyal Hizmetler Yönetmeni Özge İzmirli ve Sosyal Hizmet Uzmanı Ece Dinç de katılarak lösemili çocuklar, aileleri ve kanser hastalarıyla bir araya geldi.

İZMİRLİ: YALNIZ BIRAKMIYORUZ

Programda ailelerle birebir iletişim kurarak sorularını dinleyen Özge İzmirli, düzenledikleri iftar yemekleriyle; paylaşmanın ve yardımlaşmanın öneminin vurguladıklarını kaydederek, ramazan ayında da onları yalnız bırakmadıklarını belirtti.

SAMSUN’A YOĞUNLUK VERİLECEK

Öte yandan gün içerisinde resmi kurumları, hastaneleri ve okulları da ziyaret eden LÖSEV heyeti, Samsun’da artık daha yoğun çalışmalar yürüteceğini açıkladı. Kardeş okul projesi kapsamında tüm Türkiye’de öğrencilerle bir araya gelen yetkililer, Samsun’da da Canik Tevfik İleri İlkokulu’nda da bilinçlendirme semineri gerçekleştirdi.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER