Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Erdoğan Başkan İkiz'i Ziyaret Etti

Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret etti.

Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Erdoğan Başkan İkiz'i Ziyaret Etti

Aslen Havzalı olan ve bir dizi sendikal faaliyet için bölgede bulunan Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ettiler.

Görüşmede Kültür Memur-Sen Genel Başkanı Mecit Erdoğan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e sendikanın faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Erdoğan Havza’nın dışında yaşayan bir Havzalı olarak ilçenin gelişiminden memnun olduklarını belirterek; “ İlçemize her geldiğimiz daha güzel bir halde buluyoruz. Buda bizleri memnun etmekte. Bir Havzalı olarak ilçemiz için elimizden gelen gayreti bizlerde Ankara’da göstermekteyiz.  Hizmetlerinden ötürü Sayın Başkanım Murat İkiz’e teşekkür ederim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise sendikaların önemli birer sivil toplum örgütü olduğunu belirterek; “ Sizlere çalışanların halkları için vermiş olduğunuz mücadelede başarılar dilerim. Bir Havzalı olarak hemşerilerimizin önemli yerlerde olması bizleri gururlandırmakta. Biliyoruz ki bizler kadar gurbetteki Havzalı hemşerilerimiz de memleketleri için çalışmakta.  Ziyaretinizden ötürü teşekkür ederim. “dedi.

Ziyarette Havza Belediye Meclis Üyesi İsmail Kurkmazlı ve Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu’da bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER