Kaymakamdan Başkan Yılmaz Ve Ekibine Veda

Emekliye ayrılan Bafra Kaymakamı Halis Arslan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı ziyaret eti. Arslan,"Bursa'da bir kardeşiniz olduğunu asla unutmayın"diyerek Yılmaz'a veda etti

Kaymakamdan Başkan Yılmaz Ve Ekibine Veda
Emekliye ayrılan Bafra Kaymakamı Halis Arslan,veda ziyaretlerini sürdürüyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret ederek Yılmaz'a ve Büyükşehir ekibine veda eden Arslan,zaman zaman duygu dolu anlar yaşadı.
YUSUF ZİYA YILMAZ'A SARILARAK VEDA ETTİ
Yusuf Ziya Yılmaz'a sarılan Arslan, "Hakkınızı helal edin. Samsun'da sizinle birlikte bu şehre hizmet etmek benim için büyük onur oldu" dedi. Bundan sonra Bursa'da yaşayacağını söyleyen Arslan,Yılmaz'a "Bursa'da da bir kardeşiniz olduğunu asla unutmayın" diyerek veda etti.
43 YILLIK ÖZEVRİLİ ÇALIŞMA
Görev yaptığı süre boyunca göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı Arslan'a teşekkür eden Yılmaz,"Büyük fedakârlıklar gerektiren böyle bir meslekte 43 yılını geride bırakarak emekliye ayrılan değerli kaymakamımıza bundan sonraki hayatında mutluluk ve sağlık diliyorum” dedi.
Arslan son olarak Başkan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Yurt ve Zennube Albayrak ile hatıra fotoğrafı çektirerek belediyeden ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER