Kaymakam Vekili Nayman’dan halk buluşması

Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman kırsal mahallelerde halk buluşması gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Kaymakam Vekili Nayman’dan halk buluşması

Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda, mahallelerde, doğrudan vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dinlemek amacıyla başlattığı “Halk Buluşması”nın kapsamında Boyalı, Çelikalan ve Şeyhler Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlar ile buluştu.
Ziyaretlerde mahalle muhtarları ve vatandaşlar ile bir araya gelen Nayman, ziyaret ettiği mahallelerde çocuklar ile de uzun süre sohbet etti.


 Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman çocuklara iyi çalışmalarını ve devamsızlık yapmamaları konusunda tavsiyelerde bulundu. Nayman; “Yarın bizim bulunduğumuz yerlerde sizler olacaksınız. O yüzden şimdiden iyi çalışın.” Dedi.
Mahallesinde Vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemeye ve çözüm üretmek için ziyaretler gerçekleştirdiğini belirten Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman mahallelerde yapmış olduğu konuşmalarda, “Eğitim öğretime büyük önem vermenizi sizlerde rica ediyorum. Bu ülke çocuklarımızın onlar ne kadar iyi yetişir ise geleceğimiz o kadar iyi olur. Birlik ve beraberlik içerisinde en iyi hizmetleri sizlere getirmenin çabası içerisindeyiz. Her zaman için devletin vatandaşının yanında olduğunu göstermek için çalışacağız. Bu tür ziyaretlerimiz sürekli olarak devam edecek.” dedi.
Nayman’a ziyaretlerde, Havza İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özgür Kumkayır, İlçe Emniyet Müdür Vekili İsmail Kahyaoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural, Havza İlçe Gıda tarım e Hayvancılık Müdürü Hüsamettin İlhan, İlçe Yazı İşleri Müdürü Bayram Sezgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, İlçe Müftüsü İlyas Akyazı, Havza Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Fatih Bıyık eşlik ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER