Kaymakam Ve Başkan Denetimde!

Samsun'un Terme İlçesi'nde Kaymakam İlyas Gün ve Belediye Başkanı Şenol Kul, ilçenin bazı mahallelerinde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaymakam Ve Başkan Denetimde!

Terme Belediyesi ilçenin çehresini değiştirecek projelerini yoğun tempoda sürdürüyor. Kaymakam İlyas Gün ile Belediye Başkanı Şenol Kul,Beşikli, Yenicami, Kuçculu, Köybucağı, Dibekli ve Akbucak mahallelerini ziyaret ederek burada sürdürülen yol yapım çalışmalarını inceledi.

KAYMAKAM 'KOLAYLIK' DİLEDİ

Ziyaret edilen mahallelerde yürütülen çalışmalar ile ilgili Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve mahalle muhtarlarından bilgiler alan Kaymakam Gün, "Yaptığımız ziyaretlerde yol ve su konusunda vatandaşlarımıza önemli hizmetlerin sunulduğunu görmekteyiz. Büyükşehir ve Terme Belediyesi'nin tüm ekiplerine çalışmalarında kolaylıklar diliyorum" dedi.

KUL: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ

Vatandaşların daha konforlu ve kullanışlı yollarda seyahat etmeleri için çalışmaların aralıksız sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanı Şenol Kul ise, "Vatandaş odaklı yürüttüğümüz hizmet çalışmalarımız öncelikle halkın taleplerine cevap verebilmektir. Büyükşehir ve Terme Belediyesi'ne bağlı ekiplerimiz kırsal mahallelerdeki yolların bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçemizin her yerinde ekiplerimiz gece gündüz çalışıyor. Çalışmaya da devam edecekler" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER