Kaymakam Turgut’a teşekkür ziyareti

Samsun’un Canik ilçesi Sarıbıyık Mahalle Muhtarı Nihat Durmuş ve Kaleboğazı Mahallesi Muhtarı Mustafa Çağlar, Canik İlçe Kaymakamı İlhan Turgut’u makamında ziyaret etti

Kaymakam Turgut’a  teşekkür ziyareti

Canik ilçesine atandığı günden bu yana halkın yanında olan ve vatandaşın sıkıntısını sürekli dinleyen Kaymakam İlhan Turgut, mahalle muhtarlarının da vazgeçilmezi haline geldi. Tüm muhtarlarla sürekli istişarelerde bulunan ve halkın sıkıntılarının çözülmesi noktasında etkin çalışma yürüten Kaymakam Turgut’u Sarıbıyık ve Kaleboğazı Mahalle Muhtarları makamında ziyaret ederek her türlü çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

VATANDAŞIN İHTİYACINA KOŞAN KAYMAKAM
Sarıbıyık Mahalle Muhtarı Nihat Durmuş ve Kaleboğazı Mahallesi Muhtarı Mustafa Çağlar, Kaymakam İlhan Turgut’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederken, “Kaymakamımız İlhan Turgut, devlet adamı ve halk adamı edasında biz muhtarları her zaman dinleyen bir insan. Kendisi ile sürekli görüşerek hem mahallemizin hem de vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında bizlere her türlü desteği vermektedir. Kendisine verdiği desteklerden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER