Kavak'ta Başkan ve Personel Omuz Omuza!

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Belediye personeline Kavak'ta yapılan ve yapımı devam eden çalışmaları gezdirdi.

Kavak'ta Başkan ve Personel Omuz Omuza!
Belediye personeli ile her fırsatta toplandıklarını dile getiren Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "Personelimiz ile her fırsatta istişare toplantısı yapıyoruz. Onların dertlerini, isteklerini dinleyip gerekli çözümleri üretiyoruz.Beni Belediye Başkanı olarak görmelerini değil, bir abileri, kardeşleri gibi görmelerini istiyorum. Onlara karşı tavırlarımda hep bu yönde olmuştur" dedi.

Yeni Hizmet Binası GezildiKavak'ta yapımı hızla devam eden yeni belediye hizmet binasında incelemelerde bulunuldu. Personele odaları gösterilip gerekli bilgiler verildi. Yeni Belediye hizmet binasına nisan ayında geçileceğinin müjdesini veren Sarıcaoğlu, "Şuanki binamızda zor şartlarda görev yaptığınızı biliyorum bu yüzden yeni  belediye hizmet binasının biran önce bitmesi için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor" dedi.

Yeni belediye hizmet binası ziyaretinin ardından tüm personel ile birlikte yapımı devam eden düğün salonu ve Canbulatoğlu Çerkez Ekrem bey parkı'nı ziyaret eden Başkan Sarıcoğlu gezi turunun ardından tüm personeli Kavak Bölge Park'ında bulunan Kavak Tirit Evi'ne götürüp çay ve tatlı ikram etti.Sarıcaoğlu hep bir aile ortamı içerisinde olduklarını vurgulayarak konuşmasına şu şekilde devam etti; "Personelimiz ile aile gibiyiz onların derdi benim derdim onların mutluluğu benim mutluğumdur. Yaz ayında birçok sosyal tesisimiz hizmete girecek yine buralarda personelimiz ile toplantılar yapacağız. Kavak şuan şantiye alanı gibi heryerde çalışmalar var bu çalışmalar sizlerin eseri sizler sayesinde bu çalışmalar oluyor. Yaz ayında hep birlikte toplu açılışlara katılacağız. Açılışını yaptığımız yerleri hep birlikte kullanacağız. Beni herzaman abiniz veya kardeşiniz gibi görüp istediğiniz zaman benimle görüşebilirsiniz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER