Kavak'ta Alt Yapı Çalışmaları Hız Kazandı

Mehmet Paşa mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesinde alt yapı çalışmalarının yanı sıra ondokuz mayıs mahallesinde de çalışmalar başladı.

Kavak'ta Alt Yapı Çalışmaları Hız Kazandı

Kavak'ta alt yapı sorununa kesin çözüm getirebilmek adına ilçenin şantiye alanına döndüğünü belirten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; "SASKİ Kavak Şube Müdürümüz Savaş Gayretli ile ondokuz mayıs mahallesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlarımız ile sohbet etme imkanı bulduk" dedi.

Vatandaş Memnun

İlçe genelinde yürütülen alt yapı çalışmalarından vatandaşların memnun olduğu gözlemlenirken ilçenin heryerin de çalışmaların sürmesi ilçeyi adeta şantiye alanına döndürdü. İlçe genelinde büyük ölçüde alt yapı sıkıntısının olduğunu belirten Sarıcaoğlu; "İlçenin alt yapı konusundaki sıkıntısını göreve geldiğimiz günden bu yana biliyoruz. SASKİ ile uyumlu çalışmalarımız neticesinde ilçe genelinde büyük çaplı alt yapı çalışmaları başladı" dedi.

Alt Yapı Olmadan Üst Yapı Olmaz

Sarıcaoğlu; "Alt yapı olmadan üst yapıya kesinlikle girmedik bundan sonrada girmeyeceğiz. İlçemizde alt yapısı biten cadde ve sokaklarımızın zaman kaybetmeden kilitli parke taşı döşemesine geçeceğiz. Ondokuz mayıs mahallemizde Canbulatoğlu Çerkez Ekrem Bey Parkı ve Düğün Salonumuzun da açılışı ile birlikte bu sokağımızın görünümü tamamiyle değişecek. Şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER