Kavak'ta Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Mehmet Paşa mahallesi Fatih Sultan Mehmet caddesinde alt yapı çalışmaları başladı.

Kavak'ta Alt Yapı Çalışmaları Devam Ediyor
Büyükşehir Belediyesi, SASKİ ve Kavak Belediyesi işbirliği ile yapılan çalışmalar kapsamında Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu yaklaşık 5.000 metrekarelik alanın tamamının sökülüp alt yapısı yapıldıktan sonra yeni bir cadde yapılacağının müjdesini verdi. Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti;

"Fatih Sultan Mehmet caddemizde başlatılan çalışmalar caddenin görünümünü tamamiyle değiştirecek ayrıca alt yapı eksikliğine çözüm olacaktır. Alt yapı eksikliği nedeniyle birçok sorunun yaşandığı caddemizin tamamı sökülüp alt yapısı yapıldıktan kaldırımları ve kilitli parke taşı yapılıp ışıklandırmalar ile bu caddemizi ilçemize yakışır bir hale getireceğiz. İlçemizde alt yapı eksiklikleri oldukça fazlaydı, Büyükşehir Belediyemiz işbirliği ile yürüttüğümüz ortak çalışmalar kapsamında ilçemizin birçok yerinde ki alt yapı sorunları hava şartları el verdiği sürece tek tek yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'a ilçemize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim" dedi.

Çalışmaların hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Sarıcaoğlu hava şartları el verdiği sürece en yakın zamanda Fatih Sultan Mehmet caddesinin yeni görünümüne kavuşacağının müjdesini verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER