Kavak Emniyet Müdürlüğüne Anlamlı Ziyaret

İstanbul’da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda şehit olan polislerimiz ve hayatını kaybedenlerin acısını paylaşmak üzere Kavak Emniyet Müdürlüğüne, taziye ziyaretinde bulunuldu.

Kavak Emniyet Müdürlüğüne Anlamlı Ziyaret
Taziye ziyaretine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili ve hemşehrimiz Hasan Basri Kurt, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel katıldı. 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan yaptığı konuşmada: “İstanbul’da gerçekleştirilen hain saldırı sonucunda kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.Polislerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek amacıyla buradayız. Başımız sağ olsun. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne karşı hep birlikte omuza omuzayız. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.”dedi. Terörün sonu gelene kadar mücadelemizi sürdürmeye devam edileceğini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, "Millet olarak hep birlikte omuz omuza mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Terörün her türlüsü şiddetle kınıyoruz. Polislerimizin her zaman yanındayız.Terörün maksadı kaos ortamı oluşturmaktır, milletimizin huzurunu bozmaktır. Ancak terör bu amacına hiçbir zaman ulaşamayacaktır.Yapılan bu hain saldırıyı şiddetle ve nefretle kınıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER