Karaaslan’a Anlamlı Ödül

Buhara Medya Grubu tarafından bu yıl 8.si düzenlenen Uluslararası Medya Ödülleri, Ankara Sheraton Otel’de düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu.

Karaaslan’a Anlamlı Ödül

Sanat, spor ve siyaset dünyasını bir araya getiren törende 15 Temmuz Kararlılık ve Milli İrade Ödülü TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a, Yılın Bakanı Ödülü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’na, Yılın Kadın Milletvekili Ödülü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a, Yılın Erkek Milletvekili Ödülü AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar’a takdim edildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Karaaslan, törende yaptığı konuşmada ödülü almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ödülü 15 Temmuz’da zirveye ulaşan milli mücadele ruhunu bugün de aynı kararlılıkla sürdüren milletimiz adına aldığını ifade etti.

15 Temmuz’un tek başına ele alınamayacak bir destan olduğunu sözlerine ekleyen Karaaslan, “15 Temmuz bir yanıyla karanlık bir yanıyla aydınlık, bir yanıyla ihanet bir yanıyla sadakattir. 15 Temmuz milletimizin zaferidir. Millet olmadan vatan olmaz. Hain darbe girişimini Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısı sonrası meydanları doldurarak inanç ve cesaretiyle geri püskürten milletimiz 81 ilde 27 gün süren demokrasi nöbetleriyle vatan aşkını, iradesine duyduğu güveni taçlandırmıştır.  15 Temmuz’da milli savunma sırasında şehit düşen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, ruhları şad olsun. Bugün de sınırlarımız içinde ve sınır ötesinde faaliyet gösteren hainleri kahraman Mehmetçiklerimizin mücadelesi ve milletimizin dualarıyla bertaraf etmek için Zeytin Dalı Harekatı’nı sürdürüyoruz. Milletimiz bu mücadeleye de topyekun katıldı. Üzerinde huzurla yaşadığımız toprakları vatan kılan aziz şehitlerimize Yüce Mevla’mdan rahmet dilerken, gazilik onurunu göğsünde şeref madalyası olarak taşıyan tüm kahramanlarımıza minnet borcumuzu ifade ediyor, kendilerine sıhhat diliyorum.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER