Karaaslan: 'O gece bir destan yazıldı!'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe teşebbüsüne ilişkin olarak "O gece bütün vatandaşlarımız bayrağına, milletine ve devletine sahip çıktı. Her şeyden öte o gece biz birbirimize, haklarımıza sahip çıktık" dedi.

Karaaslan: 'O gece bir destan yazıldı!'

Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Kızılay Metro Sergi Salonunda, AK Parti Genel Merkez Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından hazırlanan "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.

Karaaslan yaptığı konuşmada, serginin, darbe girişimi sonrasında yaşanan acı tecrübenin fotoğraflarıyla oluşturulduğunu belirtti.

AK Parti Genel Merkez Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı tarafından fotoğrafların tüm yurtta sergilendiğini belirten Çiğdem Karaaslan:

"Bugün de İl Başkanlığımız tarafından halkımızın çok yoğun ziyaret ettiği Metro Sergi Salonu'nda açtık. Bu yaşanmışlıklar gelecek nesillere aktarılsın. Bu kadar şehit verdiğimiz, bu kadar gazimizin olduğu Ankaramızda bütün yaşanmışlıkları paylaşmak istedik.

O gece bir destan yazıldı ve bu sergi destanı yazan milletimizin bir dokümantasyonu adeta. O gece bütün vatandaşlarımız bayrağına, milletine ve devletine sahip çıktı. Her şeyden öte o gece biz birbirimize, haklarımıza sahip çıktık." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER