Karaaslan, Kayseri'deki hain saldırıyı kınadı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kayseri'de 13 askerin şehit, 55 askerin yaralandığı hain saldırıyı kınayarak, ''Eylemlerin hedefi ülkemizin önünü esmektir. Milletçe bir olacağız, kenetleneceğiz. Sabırlı olacağız ve terörün kökünü kazıyacağız'' dedi.

Karaaslan, Kayseri'deki hain saldırıyı kınadı
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kayseri’de, çarşı iznine çıkan askerlerin içinde bulunduğu özel halk otobüsüne yönelik gerçekleştirilen ve 13 askerin şehit olduğu hain terör saldırısı nedeniyle kınama mesajı yayımladı.

Karaaslan mesajında şu ifadelere yer verdi,

''Milletimiz geçtiğimiz hafta 44 vatandaşımızı kaybettiğimiz hain saldırını ardından ikinci büyük acıyı yaşıyor. Kayseri Komando Tugay Komutanlığı'ndan izine çıkan er ve erbaşları taşıyan otobüse yönelik düzenlenen bombalı araç hain bir saldırı düzenlendi. Şer odaklarınca düzenlenen bu alçakça ve kalleşçe saldırıyı şiddetle lanetliyorum. Bu tür saldırılar terörle mücadeledeki kararlılığımızdan bizi asla ve asla caydıramayacak. 15 Temmuz'u başaramayanlar Türkiye'yi terörle yıldırmaya çalışıyorlar. Eylemlerin hedefi ülkemizin önünü kesmektir. Milletçe bir olacağız, kenetleneceğiz. Sabırlı olacağız ve terörün kökünü kazıyacağız. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum. Ülkemizin ve  milletimizin başı sağolsun''
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER