Kandil Simidi Dağıttı

Havza Belediyesi tarafından Regaip Kandili münasebetiyle, yatsı namazı çıkışında camilerde vatandaşlara 12 bin adet kandil simidi ikramında bulundu

Kandil Simidi Dağıttı

Havza Belediyesi ekipleri tarafından düzenlenen program kapsamında görevliler vatandaşlara kandil simidi dağıtarak, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’in Regaip Kandili tebrik mesajını ilettiler.

Göreviler tarafından başta Kevser Cami olmak üzere yapılan simit dağıtımı halkın memnuniyetiyle karşılandı.

Kandilin ruhuna uygun, vatandaşlara ikramda bulunmak istediklerini belirten Havza Belediye Başkanı Murat İkiz “Belediyemiz tarafından hazırlanan 12 bin adet kandil simidi ekiplerimizce vatandaşlara dağıtımı yapıldı. Her türlü istismar ve sömürüden uzak, insanca ve hakça bir hayat ile gönül dünyamızın daha da huzur bulacağı Berat Kandili’nin ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa esenlikler, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum” diye konuştu.

İkiz mübarek üç ayların İslam alemine ve insanlığa barış getirmesini dileyerek; “Bu ulvi geceler dargınlıkların, kırgınlıkların yok edilmesinin zamanıdır. Bu mübarek günler kendimizi hesaba çekme, gönül ve ruh dünyamızı temizlememize en iyi fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle aziz Türk milletinin ve İslam âleminin ve Havzalı hemşerilerimizin Regaip Kandilini tebrik ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER