Kahveciler Odası'nda kongre heyecanı

Samsun Kahveciler, Gazinocular, Büfeciler, Otelciler, Kafeteryacılar-Çay Ocakları Esnafları Odası'nın 31 Ocak'ta yapılacak Olağan Genel Kurulu öncesinde adaylığını açıklayan Cavit Yıldırım, Gazete Gerçek’i ziyaret etti.

Kahveciler Odası'nda kongre heyecanı

Cahit Yıldırım oda başkanlığına aday olduğunu belirterek, "Hiçbir sorun çözümsüz değildir. Yeter ki samimi, dürüst, planlı, projeli, azimli ve kararlı olalım. Sizlere hizmetin en iyisini sunmak için bu onurlu ve kutsal göreve hazırım, odamızın başkanlığına adayım" dedi.

İLK İCRAAT ODA BİNASINI TAŞIMAK

Oda başkanı seçilmesi halinde çoğulcu ve şeffaf bir yönetim oluşturma sözünü veren Yıldırım, ilk icraatının ise odanın idari ve yönetim yerini şehir merkezine taşımak olacağını söyledi. Yıldırım hatta bu konuda ön görüşmeleri bile yaptıklarını dile getirdi. KOSGEB ve İŞKUR destekleri gibi kurumlardan hibe ve teşvikler alınmasına ve esnafa destek olunmasına da katkı sağlayacağını anlatan Yıldırım, "Odamızda sizlere her türlü ticari danışmanlık hizmeti verecek AR-GE birimi ve acil çözüm merkezimizi de kuracağız. İşçi ve işvereni buluşturacak bu birimimizde oluşturulacak havuzdan, istenen özellik ve nitelikte her türlü kalifiye eleman ve personel ihtiyacınızın giderilmesini sağlayacağız" dedi.

3 ADAY YARIŞACAK

Samsun Kahveciler Odası'nda Cahit Yıldırım'ın yanı sıra mevcut başkan Mustafa Kara ile Köksal Orman da aday olduğunu açıklamışlardı.

Gülsüm ATİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER