İstanbul’daki  Havzalılar piknikte bir araya geldi

İstanbul’da yaşayan Havzalılar Esenyurt Havzalılar Derneği tarafından düzenlemiş olduğu piknikte bir araya geldiler.

İstanbul’daki  Havzalılar piknikte bir araya geldi

İstanbul Silivri’de Esenyurt Havzalılar Derneği tarafından düzenlemiş olduğu piknikğe yoğun bir katılım oldu.
Yaklaşık 2 bin Havzalının bir araya geldiği piknik organizasyonunda Havzalılar gönüllerince eğlendi.
Piknik organizasyonunda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Muharrem Kurtça amaçlarının kent stresinden uzak bir ün geçirmek olduğunu belirterek; “Düzenlediğimiz bu tür organizasyonlar ile Havzalı hemşerilerimizi he bir araya getiriyor hem de kent yaşamının stresinden bir gün olsun uzaklaştırıyoruz. Bu yıl 6.’sını düzenlemiş olduğumuz pikniğimize destek olan ve katlan herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
Konuşmaların ardından piknik ağalığı için açık arttırma yapıldı. Arttırmayı derneğe 50.000 lira değerinde arsa bağışlayan Altın Vadi Arsa Ofisi Sahibi Murat Şimşek kazandı.
Murat Şimşek yapmış olduğu konuşmada derneğe destek olmak amacı ile ağalık arttırmasına katıldığını belirterek; “Amacımız bu güzel organizasyonların artarak devam etmesi. Bir Havzalı olarak biz üzerimize düşeni yaptık. Sadece burada değil Havzalı hemşerilerimizin olduğu her yerde inşallah bizlerde olacağız. Derneğe vermiş olduğumuz arsa Havzalı kardeşlerimiz için kullanılacak. Piknik programına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.
Derneğin Onursal Başkanı Ramazan Çelik ise piknik ağası Murat Şimşek’e teşekkür ederek; “ Derneğimize arsa bağışında bulundu Altın Vadi Arsa Ofisi sahibi Murat kardeşimize Havzalılar Derneği adına buradan tekrar ediyorum.” Dedi.
Piknik programına  SAMKON Onursal Başkanı Kaya Aşcı, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, BADEF Genel Başkanı  Mustafa Hacıoğlu, TERDEF Genel Başkanı Müslüm Çamuroğlu, HADEF Genel Başkanı Enver Şahin,  ANSADEF Genel Başkanı Halit Katı, İSDEF Genel Başkanı Bahri Gökmen,  İSGİYAD Genel Başkanı Fikret Bıyık ve Başkan Vekili Abdullah Alkan Şaban, Esneyurt Belediye Meclis Üyesi Eren Kaya, Samsun Derneği Piknik Ağası Deniz Başaran, Mustafa Tarım, Kadir Deniz, Cemil Demir ve bir çok sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve çok sayıda Havzalı katıldı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER